Cyberpunk 2077 - Gdy patrzysz w otchłań: oficer Barry

Straumatyzowany oficer NCPD.

Na tej stronie znajdziesz opis przejścia jednej z misji pobocznych w grze Cyberpunk 2077, a dokładnie Gdy patrzysz w otchłań. W jej ramach dwójka oficerów poprosi cię o pomoc swojemu koledze, Barremu, co rozwinie się w dość niespodziewany sposób.

Misji tej możesz podjąć się w momencie rozpoczęcia zadania głównego Wielki sen. Gdy tyko wyjdziesz z mieszkania i zejdziesz na niższe piętro, spotkasz parę oficerów (1) stojących przed jednym z mieszkań. Rozmowa z nimi zaowocuje początkiem tego zadania.

027_cyberpunk_2077_gdy_patrzysz_w_otchlan

Poproszą cię oni, byś porozmawiał z Barrym, ich kolegą z pracy, który zajmuje wspomniane mieszkanie. Podejdź do drzwi (2) i rozpocznij rozmowę. Zakończy się ona jednak niepowodzeniem, gdyż Barry nie będzie chciał rozmawiać. Otrzymasz informacje, by wrócić tutaj później.

028_cyberpunk_2077_gdy_patrzysz_w_otchlan

Wykonaj w tym momencie inne zadanie - czy to fragment wspomnianego zadania głównego Wielki sen czy inne zlecenie. Następnie wróć do mieszkania i ponownie rozpocznij rozmowę z Barrym. Zaprosi cię on do środka, gdzie będziesz mógł zadać mu kilka pytań. Warto wyczerpać wszystkie opcje dialogowe (inne niż żółte), zanim wybierzesz te kluczowe (żółte). Dzięki temu dowiesz się więcej o zmarłym przyjacielu, Andrew.

Otrzymasz poboczny cel, by znaleźć nagrobek Andrew przed ponowną rozmową z policjantami. Udaj się więc do wskazanego na mapie kolumbarium. Musisz uruchomić skaner i znaleźć nagrobek Andrew - jego lokalizacja oznaczona została na poniższym obrazku za pomocą cyfry (3). Zbliż się do ekranu i wybierz dowolną z opcji dialogowych, a następnie wróć do policjantów.

029_cyberpunk_2077_gdy_patrzysz_w_otchlan

Rozpocznij rozmowę i poinformuj ich, że byłeś na grobie Andrew (4). Przeklikaj kolejne opcje dialogowe, a po chwili rozmowa dobiegnie końca i duet postanowi porozmawiać z Barrym. W tym momencie zadanie to zostanie zakończone.

030_cyberpunk_2077_gdy_patrzysz_w_otchlan

Uwaga - jeśli zdecydujesz się porozmawiać z dwójką policjantów zanim skierujesz się na cmentarz, zakończenie zadania znacząco się zmieni. Policjanci się nie pogodzą, a sam Barry popełni samobójstwo. Rozwiązanie wymagające odwiedzin na cmentarzu pozwala także zdobyć lepsze nagrody.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami