CD Projekt Red przeprasza i zapowiada patche do Cyberpunk 2077

Oświadczenie w sprawie wersji na PS4 i Xbox One.

  • Twórcy Cyberpunk 2077 przepraszają za stan gry na PS4 i Xbox One
  • Studio prosi jednak o cierpliwość - pojawią się kolejne patche
  • Niezadowolone osoby mogą ubiegać się o zwrot kosztów

CD Projekt Red wystosowało oświadczenie, w którym przeprasza za stan techniczny Cyberpunk 2077 na konsolach PS4 i Xbox One oraz obiecuje usprawnienie działania gry w przeciągu najbliższych miesięcy.

„W pierwszej kolejności chcemy przeprosić Was za to, że przed premierą nie zaprezentowaliśmy rozgrywki z Cyberpunka 2077 na konsolach poprzedniej generacji, co utrudniło Wam podjęcie świadomej decyzji dotyczącej zakupu. Wiemy, że powinniśmy poświęcić więcej czasu i uwagi na dopracowanie naszej gry na PlayStation 4 i Xbox One” - czytamy.

Pierwsze poprawki są już w grze, a kolejne pojawią się w przeciągu tygodnia. CD Projekt Red pracuje też nad dużym Patchem 1, który zostanie udostępniony w styczniu, a także Patchem 2, który trafi do graczy w lutym. Studio twierdzi, że obie aktualizacje „powinny naprawić większość istotnych błędów” na konsolach poprzedniej generacji.

cd_projekt_red_przeprasza_2
Wersje na PS4 i Xbox One często schodzą poniżej 30 FPS, a do tego dochodzi jeszcze niska rozdzielczość, zamglony obraz i wolno wczytujące się tekstury

„To nie sprawi, że gra na PS4 czy Xbox One będzie działać jak na PC i konsolach nowej generacji, ale przybliży Was do tego doświadczenia” - zaznacza polski zespół.

CD Projekt Red pragnie, aby gracze dali studiu szansę na naprawę gry, ale jednocześnie zachęca niezadowolone osoby do ubiegania się o zwrot kosztów. W przypadku egzemplarzy cyfrowych należy skorzystać z opcji reklamacji w PlayStation Store lub Microsoft Store. Nabywcy wydań pudełkowych powinni zaś zwrócić się do sklepu, w którym kupili Cyberpunk 2077, a jeśli zwrot nie będzie możliwy, skontaktować się z samym CD Projekt Red, pisząc na adres helpmerefund@cdprojektred.com. Studio czeka na zgłoszenia do 21 grudnia.

Na samym końcu oświadczenia deweloperzy zaznaczyli, że gracze na PC również będą otrzymywać kolejne aktualizacje.

Przypomnijmy, że to głównie liczne błędy i zły stan techniczny Cyberpunk 2077 na konsolach poprzedniej generacji sprawiły, że produkcja otrzymała tak niskie oceny od graczy. Duża część osób uznaje tytuł za całkowicie niegrywalny.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (38)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (38)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami