Returnal na PS5 zadebiutuje w marcu 2021 roku

Gra twórców Resogun.

  • Returnal ukaże się 19 marca 2021 roku, tylko na PS5
  • Opublikowano nowy zwiastun gry z fragmentami rozgrywki

Sony poinformowało, że zmierzająca wyłącznie na PS5 gra Returnal ukaże się 19 marca 2021 roku.

Zaprezentowano jednocześnie nowy zwiastun produkcji z fragmentami rozgrywki. W materiale przedstawiono wymagającej dużej zręczności dynamiczne potyczki ze zróżnicowanymi kreaturami i bestiami.

Pozycja jest kolejnym tytułem studia Housemarque, które w swoim dorobku ma między innymi Resogun i Nex Machina. Deweloperzy podkreślają, że powstający projekt jest najambitniejszym w historii zespołu.

Gra jest strzelanką w perspektywie trzeciej osoby, kładącą duży nacisk na fabułę. Wcielimy się w Selenę - astronautkę, której statek rozbija się na nieznanej i niebezpiecznej planecie. Bohaterka musi przetrwać w nieprzyjaznym środowisku, ale jest uwięziona w pętli - po każdej śmierci odradza się, tracąc większość zebranego ekwipunku.

Pojawią się elementy z tytułów typu roguelike - wraz z odrodzeniem postaci, lokacje i umiejscowienie przedmiotów zostaną wygenerowane proceduralnie. Nie zabraknie wspomnianego wysokiego tempa rozgrywki, znanego z wcześniejszych produkcji Housemarque.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami