Fala negatywnych ocen Cyberpunk 2077 na Metacritic

Najniżej oceniane są wersje konsolowe.

  • Na Metacritic można już oceniać Cyberpunk 2077
  • Użytkownicy serwisu masowo wystawiają negatywne noty
  • Gracze narzekają na błędy i usterki, zwłaszcza w wersjach konsolowych

Po dwóch dniach od premiery, Metacritic odblokował internautom możliwość oceniania Cyberpunk 2077. W efekcie zaczęli masowo wystawiać niskie noty polskiej produkcji.

Wyniki różnią się w zależności od platformy sprzętowej. W chwili pisania tekstu najgorszy ma wersja PS4 - średnia ocena wynosi 2,3. Rezultat bazuje na 2712 opiniach od użytkowników, spośród których aż 1327 jest negatywnych.

Nieco lepszą, choć nadal bardzo niską, notę otrzymała edycja Xbox One: 2,8. W przypadku wydania na platformy Microsoftu napisano jednak tylko 899 recenzji, aczkolwiek duża część (278) także jest negatywnych.

Obecnie najlepiej ocenianą wersją Cyberpunk 2077 jest PC - rezultat wynosi 6,4 i bazuje na 5760 opiniach. Przeważają oceny pozytywne, których dotychczas wystawiono 1408, ale negatywnych również jest dużo, bo aż 1147.

Tak duża różnica między wynikami edycji konsolowych i komputerowej to najprawdopodobniej efekt stanu technicznego gry na PS4 i Xbox One. W recenzjach wydań na obie platformy gracze narzekają na niską jakość oraz dużą liczbę błędów.

Problemy z wersjami na urządzenia Sony i Microsoftu prezentują filmy publikowane przez internautów - wśród usterek są na przykład niepoprawnie ładujące się obiekty i postacie oraz awarie wymagające restartu. Niewykluczone, że część bugów naprawiła nowa aktualizacja gry.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami