Cyberpunk 2077 - są już pierwsze mody

Usprawniające grę i nie tylko.

  • Fani przygotowali już pierwsze modyfikacje do Cyberpunk 2077
  • Wśród modyfikacji są projekty ulepszające grafikę

Cyberpunk 2077 zadebiutował w czwartek, ale gra już otrzymała pierwsze mody stworzone przez fanów. Projekty dodają między innymi usprawniają grafikę.

Należy zaznaczyć, że produkcja oficjalnie nie oferuje obsługi modyfikacji. To oznacza, że przygotowane przez graczy aplikacje można zainstalować, ale na własną odpowiedzialność. Trzeba również pamiętać, że kolejne aktualizacje mogą wpłynąć na działanie programów.

Mody dostępne są w serwisie NexusMods. Wśród dotychczas opublikowanych jest stworzony przez internautę LordEmil1 projekt, który rozbudowuje standardową funkcję zmiany pola widzenia (tak zwanego FOV) - dzięki niemu, minimalne ustawienie to 30, a maksymalne 150.

W Cyberpunk 2077 wchodzenie w interakcje z postaciami i przedmiotami jest domyślnie przypisane do klawisza F, czego z nieznanych przyczyn nie można zmienić. Modyfikacja użytkownika Ausanan funkcję wiąże z bardziej popularnym wśród graczy klawiszem E.

Powstały już także usprawniające grafikę mody typu Reshade. Dostępnych jest kilkanaście tego typu projektów, które między innymi poprawiają oświetlenie, kolory, cienie i ostrość obrazu oraz ulepszają HDR.

Natomiast internauta PH opublikował znany z Wiedźmina 3, ale dostosowany do Cyberpunk 2077 mod Saveswitcher 2, który ułatwia zarządzanie zapisanymi stanami rozgrywki, pozwalając przełączać się między save'ami różnych użytkowników na jednym komputerze.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami