Cyberpunk 2077 - Oddam ci, zawsze ci oddaje: spłata długu u Viktora

Zwrócenie 21,000 Eurodolarów Viktorowi.

Misję poboczną Oddam ci, zawsze ci oddaje w grze Cyberpunk 2077 odblokujesz tuż po ukończeniu zadania Miasto snów, w trakcie której odwiedzasz Ripperdoka Viktora i po raz pierwszy instalujesz wszczepy.

Samo zadanie jest banalnie proste - musisz oddać Viktorowi 21,000 Eurodolarów, by spłacić u niego swoją krechę. Problemem może być zdobycie gotówki, szczególnie na tym etapie rozgrywki. By przyspieszyć proces, zajrzyj do rozdziału Eurodolary: jak szybko zarabiać pieniądze gdzie prezentujemy sposoby na szybkie pozyskiwanie gotówki.

Pamiętaj też, by podczas przemierzania lokacji regularnie korzystać ze skanera, by podświetlać przedmioty. Dzięki temu twojej uwadze nie umkną żadne przedmioty rozrzucone w okolicy - czy to łatwe do pominięcia Eurodolary czy przygniecione przez zwłoki wroga przedmioty, które można sprzedać. Gdy uzbierasz już wymaganą gotówkę, udaj się do salonu Viktora (1).

025_cyberpunk_2077_oddam_ci_zawsze_ci_oddaje

Wejść możesz tak jak w trakcie wspomnianej misji Miasto snów bądź za pomocą bocznego wejścia (2) przy ulicy. Zbliż się do Viktora i wybierz opcję dialogową Chcę spłacić mój dług (3).

026_cyberpunk_2077_oddam_ci_zawsze_ci_oddaje

Po krótkiej rozmowie wskazana ilość Eurodolarów zostanie przetransferowana z twojego konta, a samo zadanie dobiegnie końca.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami