Cyberpunk 2077 - Każdemu jego Lexington: broń z Dying Light

Zdobycie ikonicznego pistoletu, easter egg z Dying Light.

Każdemu jego Lexington to jedno z krótszych zadań pobocznych w Cyberpunk 2077, podczas którego udasz się do handlarza broni i zdobędziesz ikoniczny pistolet o nazwie Dying Light, będący bezpośrednim nawiązaniem do znanej polskiej gry o żywych trupach.

Misję tę otrzymasz tuż po rozpoczęciu zadania głównego Ostatnia taka robota. Wyjdź z mieszkania, zejdź na niższe piętro apartamentowca i podążaj wzdłuż korytarza. Przebiegnij obok siłowni, którą odwiedzisz w trakcie misji Do krwi i wejdź do sklepu z bronią - łatwo go rozpoznać po ikonce pistoletu (1).

023_cyberpunk_2077_kazdemu_jego_Lexington

Zagadaj do handlarza Wilsona i wybierz opcję Pokaż, co masz by otworzyć menu sklepu. W oknie handlarza (z prawej strony) znajdź pistolet Dying Light (2). Nie trudno go rozpoznać, gdyż przy jego zdjęciu będzie ikonka z wykrzyknikiem, a cena pistoletu (3) wynosić będzie 0 Eurodolarów.

024_cyberpunk_2077_kazdemu_jego_Lexington

„Kup” teraz pistolet, by trafił do twojego ekwipunku, co jednocześnie zakończy to krótkie zadanie. Sam pistolet Dying Light jest znacznie potężniejszy od innego oręża, które zdobyć możesz na początku gry, głównie z uwagi na swoją cechę - 50% premię do obrażeń przy trafieniach w głowę. Razem z naturalnym mnożnikiem (+30%) sprawi to, że broń zadawać będzie o 80% więcej obrażeń przy trafieniach w głowę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami