Nowy Mass Effect - fragment zbroi Sheparda i rozbity Żniwiarz w pierwszym trailerze

Liara?

  • Zwiastun nowego Mass Effecta prezentuje między innymi wrak Żniwiarza
  • Oficjalny tytuł sequela nie został jeszcze ujawniony

Podczas gali The Game Awards przedstawiciele BioWare opublikowali pierwszy trailer nowej części Mass Effect. Materiał wyraźnie sugeruje, że wrócimy do Drogi Mlecznej.

Widzimy między innymi fragment pancerza N7, a także szczątki statku Normandia. Tajemniczą, lodową planetę eksploruje najprawdopodobniej Liara - jedna z bohaterek oryginalnej trylogii.

Pod koniec materiału, za asari - przy statku - widać salarianina, turianina i kroganina. Niektórzy podejrzewają, że to Mordin, Garrus i Wrex.

Warto też podkreślić, że dyrektor programowy w BioWare - Michael Gamble - poinformował na Twitterze, że do studia powrócił między innymi jeden z reżyserów oryginalnej trylogii, dyrektor artystyczny pierwszej części, a także kilku innych deweloperów, którzy pracowali przy częściach z Shepardem.

W jednym z tweetów Gamble zauważył też, że w trailerze celowo pokazano na początku dwie galaktyki. Może to oznaczać, że trafimy też do Andromedy.

Nie ujawniono jeszcze przybliżonej daty premiery, ani nawet oficjalnego, pełnego tytułu nowego Mass Effecta.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami