Cyberpunk 2077 - Ostatni gasi światło: elektrownia

Strącenie transportowca.

To krókie i stosunkowo proste w założeniach zadanie rozpocznie się od razu po misji Na rozdrożach. Gdy się obudzisz, idź do Panam w garażu przy hotelu.

Podejdź do niej i porozmawiajcie. Po chwili zacznie tłumaczyć ci plan zatrzymania transportowego statku. Po omówieniu planu wsiadaj z Panam do jej auta. W pewnym momencie podczas jazdy przejmiesz kontrolę nad wieżyczką - strzel w podświetlane na żółto cele (1). Na razie to tylko trening.

ostatni1

Pojedziecie dalej - warto zaznaczyć, że wybory w trakcie rozmów nie mają znaczenia. Co najwyżej bądź zawsze możliwie najbardziej miły i zgadzaj się z Panam, jeśli chcesz z nią romansować później.

Dotrzecie do miejsca chwilowego postoju i w końcu pojawi się opcja, by zaczekać (2). Musisz z niej skorzystać.

ostatni2

Minie trochę czasu i ruszycie do elektrowni. Po drodze, przy samym głównym budynku, po staranowaniu bramy, musisz zestrzelić wrogie drony (3). Celuj uważnie, by nie zdążyły za bardzo uszkodzić wozu.

ostatni3

W elektrowni wysiadaj. Musisz podejść do trzech paneli (4) i w każdym z nich wybrać po prostu opcję przeciążenia (5). To wszystko. V opadnie trochę z sił, ale nic się nie stanie - wracaj do samochodu. Znów prowadzi Panam, a jakże.

ostatni4

Odjedziecie daleko poza teren elektrowni i ustawicie się na wzgórzu, skąd obserwujecie strefę powietrzną, w której ma pojawić się AV-ka. Na sygnał wciśnij detonator (6). Odpali za trzecim razem.

ostatni5

AV-ka nie spadnie od razu. Panam wysiądzie na chwilę, by dokończyć dzieła. Potem od razu zacznie się kolejna misja.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Pasażer: rozbita AV-ka, porwanie Hellmana

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Trzecia część nocy: mieszkanie Judy, wskazówki w braindensach

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami