Cyberpunk 2077 - Do krwi: nielegalne walki uliczne

Rozmowa z Trenerem Fredem, początek walk ulicznych.

Zaraz na początku misji Ostatnia taka robota w Cyberpunk 2077, będziesz miał okazję rozpocząć zadanie poboczne Do krwi, w ramach którego stoczysz serię walk ulicznych. W tym rozdziale podpowiadamy jak zainicjować tę misję i gdzie szukać kolejnych pojedynków.

Gdy tylko odzyskasz kontrolę nad postacią na początku misji Ostatnia taka robota, wyjdź z mieszkania i skieruj się wzdłuż znacznika prowadzącego do Jackiego. Na niższym piętrze trafisz na siłownię, a tam na Trenera Freda (1). Zbliż się do niego, by zainicjować rozmowę i rozpocząć misję Do krwi.

011_cyberpunk_2077_do_krwi

W pierwszej kolejności musisz stoczyć walkę z robotem, który stoi obok trenera. W tym celu wybierz opcję dialogową Pewnie (2) w trakcie rozmowy z Fredem.

012_cyberpunk_2077_do_krwi

Przeciwnik (3) nie będzie stanowił większego wyzwania. Najlepszą metodą walki z nim jest wykonanie uniku (poprzez dwukrotne wciśnięcie ruchu w dowolnym kierunku) i wyprowadzenie serii w plecy robota. Po kilku takich akcjach walka dobiegnie końca i rozpocznie się kolejna rozmowa z Fredem.

013_cyberpunk_2077_do_krwi

By kontynuować wątek tej misji, wskaż opcję dialogową Co tam masz w ofercie? (4). Dzięki temu otrzymasz listę przeciwników, których musisz pokonać. Będą bliźniacy z Kabuki, Buck z Arroyo, Cesar z Glen i Rhino z Klubu Animalsów. Walki rozgrywać musisz w tej właśnie kolejności - kolejna odblokuje się po pokonaniu poprzedniego przeciwnika.

014_cyberpunk_2077_do_krwi

[Wkrótce aktualizacja.]

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami