Cyberpunk 2077 - Czempion Kabuki: walka z bliźniakami

Starcie na pięści z Escuerdo i Certo.

Czempion Kabuki to jedna z pobocznych misji w Cyberpunk 2077. Odblokujesz ją w trakcie wykonywania innego zadania pobocznego - Do krwi. Po wygraniu walki z robotem Trener Fred wskaże ci listę przeciwników do pokonania, a wśród nich będą Escuerdo i Certo, bliźniacy będący tytułowymi czempionami.

Ustaw śledzenie na misji Czempion Kabuki i podążaj za znacznikiem na mapie. Gdy dotrzesz do celu, obejdź budynek od tyłu (1), wbiegając na górę po schodach (2).

015_cyberpunk_2077_czempion_kabuki

Dojdź do końca alejki i obróć kamerę w lewo i delikatnie do góry. Przed tobą będzie budynek (3) na który musisz się wdrapać, wskakując po prostu na ustawione przy nim automaty i następnie na dach. Możesz również obejść budynek, kierując się w lewo. Przy zakręcie drogi znajdziesz schody prowadzące na dach, a na nim drabinę, po której dostaniesz się na miejsce walki.

016_cyberpunk_2077_czempion_kabuki

Obróć się teraz w lewo i kontynuuj wspinaczkę po kolejnych obiektach (4) znajdujących się przed tobą, wskakując na barierkę i rury, by finalnie dotrzeć na dach kolejnego budynku (5).

017_cyberpunk_2077_czempion_kabuki

Z tego miejsca będziesz już w stanie dotrzeć do celu. Zbliż się do braci Certo i Escuerdo i rozpocznij z nimi rozmowę. By rozpocząć walkę wybierz opcję dialogową Okej, wchodzę w to (6). Wymogiem jest posiadanie 500 Eurodolarów, które musisz postawić na walkę. Jeśli masz ich jednak 2000, możesz podnieść stawkę (7).

018_cyberpunk_2077_czempion_kabuki

Czeka cię walka na pieści z dwoma przeciwnikami jednocześnie. By znacznie sobie ją ułatwić, postaraj się rozdzielić braci - poczekaj, aż jeden zacznie wyprowadzać atak i szybko odskocz. Dzięki temu atakujący brat (8) pozostanie na miejscu, drugi (9) z kolei się do ciebie zbliży.

019_cyberpunk_2077_czempion_kabuki

Wyprowadzaj po kilka ciosów i pamiętaj, by unikać bądź kontrować wrogie ataki. Jak tylko bliźniacy ponownie znajdą się koło siebie, wykorzystaj trick z rozdzieleniem ich. Skup swoje ciosy na jednym z braci - gdy padnie na ziemie, walka z pojedynczym przeciwnikiem będzie banalnie prosta.

Starcie zakończy się w momencie gdy obaj przeciwnicy zostaną powaleni. Poczekaj aż się podniosą i się do nich zbliż by odebrać nagrodę - obstawioną wcześniej ilość Eurodolarów i pokaźną sumkę punktów reputacji. W tym momencie zadanie to dobiegnie końca, a ty będziesz mógł powalczyć z kolejnym wrogiem wskazanym przez Trenera Freda - o czym piszemy w rozdziale Do krwi.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami