Pillars of Eternity i Tyranny za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne produkcje. Tym razem do zdobycia są Pillars of Eternity i Tyranny w edycjach ze wszystkimi dodatkami.

W celu odebrania wymienionych tytułów na kartach katalogowych gier należy wcisnąć przycisk „Pobierz”. Trzeba jednak pamiętać, że oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się 17 grudnia o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Pillars of Eternity i Tyranny to produkcje z gatunku RPG od deweloperów ze studia Obsidian Entertainment. Obie gry przedstawiają wydarzenia w rzucie izometrycznym - w pierwszej wcielamy się jednak w herosa, a w drugiej w oficera armii tyranicznego Kyrosa.

Poinformowano jednocześnie, że za tydzień - 17 grudnia - w Epic Games Store rozpocznie się akcja, w ramach której do końca roku sklep udostępni za darmo po jednej grze. W sumie rozdanych zostanie 15 tytułów, choć nazwa pierwszej nie jest na razie znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami