Gwiezdne Wojny w Fallout: New Vegas - powstaje ogromny mod

Imponujący projekt.

Star Wars: Open Worlds to mod do Fallout: New Vegas, który zmienia grę nie do poznania. Oferuje dwanaście planet gotowych na eksplorację, a do tego zadania i mnóstwo ciekawych postaci - choć nie jest jeszcze dostępny.

Modyfikacja autorstwa Tank_Girl444 i Karima Najiba powstaje już od trzech lat, ale zrobiło się o niej głośno po prezentacji youtubera JuiceHead. W sieci jest już kilka materiałów pozwalających zapoznać się z różnymi aspektami Open Worlds, chociażby walką AT-AT czy systemem podróży statkiem. Głównym tematem najnowszego wideo jest toksyczna planeta Felucia:

Mod pozwoli graczom wybrać ścieżkę spośród czterech dostępnych - jasnej strony, ciemnej strony, „szarości” oraz „sandbox”. Decyzja wpływa między innymi na fabułę i kompanów, którzy dołączą do bohatera. Twórcy obiecują też szczegółowy model personalizacji, umiejętności gotowe na ulepszenia, frakcje, system craftingu i profesję łowcy nagród.

1
2
3
4

Aktualnie twórcy nie podali jeszcze daty premiery, ale najnowsze informacje można śledzić na discordowym serwerze moda.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami