8 milionów preorderów Cyberpunk 2077, twórcy pracują nad kolejnymi aktualizacjami

Większość kopii sprzedano w dystrybucji cyfrowej.

  • Na Cyberpunk 2077 złożono 8 milionów zamówień przedpremierowych
  • Większość egzemplarzy kupiono w wersji cyfrowej
  • Twórcy zapewniają, że pracują na nad następnymi aktualizacjami

CD Projekt poinformował, że przed premierą na Cyberpunk 2077 złożono łącznie 8 milionów zamówień.

Z danych zaprezentowanych przez przedstawicieli firmy wynika, że zdecydowana większość nabywców - aż 74 procent - złożyła preorder na wersję cyfrową. Natomiast 26 procent wybrało wydanie pudełkowe. Ponadto aż 59 proc. kopii sprzedano na PC, a 41 proc na konsolach.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

W międzyczasie prezes CD Projektu - Adam Kiciński - pojawił się w programie Onet Rano. W rozmowie odniósł się do uwag użytkowników, którzy narzekają na obecne w produkcji błędy i usterki, podkreślając, że trwają prace nad udoskonalaniem tytułu.

- Na PC jest tak, że na niektórych konfiguracjach pojawiają się problemy. Trzeba czasem np. update'ować sterowniki. Cały czas nad tym pracujemy, będziemy wypuszczać tzw. hotfixy, czyli update'y poprawiające jakość gry, a następnie patche. Liczymy, że z czasem oceny graczy będą się podnosić - przekonuje menedżer, cytowany przez Stooq.

- To jest fenomenalny wynik, powyżej naszych najśmielszych marzeń - dodał, odnosząc się do preorderów. - Wielu graczy nam zaufało i chcemy dla nich doprowadzić grę za jakiś czas do idealnego stanu. Ale trzeba powiedzieć, że na większości konfiguracji gra działa dobrze już teraz.

Według internautów, obecnie najwięcej problemów produkcja sprawia na bazowych modelach PS4 i Xbox One. Wśród błędów są usterki wymagające restartu oraz prowadzące do nieoczekiwanych zatrzymań tytułu. Do tego kłopoty z zamgloną grafiką i niepoprawnie załadowanych obiektów.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami