Halo Infinite ukaże się jesienią 2021 roku - są nowe screeny

Twórcy komentują kwestię oprawy.

  • Halo Infinite zadebiutuje za rok
  • Oprawa staje się zauważalnie lepsza
  • Zaprezentowano mapę multiplayer i modele pancerzy

Deweloperzy ze studia 343 Industries poinformowali, że Halo Infinite ukaże się jesienią 2021 roku. Na oficjalnym blogu twórcy opublikowali też nowe screeny i grafiki.

halo_infinite_jesien_2021_screen_1
Pierwsze spojrzenie na mapę z trybu multiplayer

Wpis złożony jest z wypowiedzi deweloperów odnośnie różnych aspektów gry. Projektanci odpowiedzieli między innymi na pytania dotyczące reakcji graczy na lipcowy pokaz strzelanki.

„Spora część komentarzy po pierwszym pokazie pokrywała się z naszymi własnymi uwagami i pracami, które zaplanowaliśmy, związanymi z oświetleniem, materiałami, roślinnością, zachmurzeniem, detalami czy modelami postaci” - poinformowali twórcy.

„Poczyniliśmy też wiele postępów w zakresie stylu oprawy w wielu aspektach - w środowisku, oświetleniu, uzbrojeniu. Jest tego naprawdę sporo do omówienia” - dodali.

halo_infinite_jesien_2021_screen_2
Można zauważyć lepszą jakość oprawy

„Animacje twarzy nie były jeszcze w pełni gotowe w tamtej wersji, co zaowocowało tępym spojrzeniem Craiga” - podkreślił jeden z deweloperów, komentując sprawę zabawnej twarzy jednego z wrogów, która stała się memem po ostatnim pokazie Halo Infinite.

„Biedny Craig nigdy nie miał być przedstawiony w takiej formie”.

halo_infinite_jesien_2021_screen_3
Zaprezentowano też kilka pancerzy

Deweloperzy podkreślili także, że dokładnie planują już system rozwoju, odblokowywanej zawartości i dodatków. Wszelkie mikropłatności będą wyłącznie związane z kosmetycznymi elementami.

halo_infinite_jesien_2021_screen_4
Widoki nadal robią wrażenie

Według nieoficjalnych informacji, Microsoft rozważa rozdzielenie trybu multiplayer w Halo Infinite od kampanii fabularnej i wydanie komponentu online w pierwszej kolejności. Firma nie zdementowała jeszcze tych doniesień.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami