Cyberpunk 2077 - widok i kamera: czy można zmienić na TPP, z oczu postaci

Kwestia perspektywy.

W Cyberpunk 2077 wydarzenia obserwujemy z oczu postaci, a więc z perspektywy FPP. Czy jest możliwość zmiany widoku na TPP, aby przyjrzeć się bohaterowi?

Krótka odpowiedź brzmi: nie. Studio CD Projekt Red postawiło w całości na perspektywę pierwszoosobową - do tego stopnia, że z oczu postaci doświadczamy większości przerywników filmowych, w tym scen zbliżeń intymnych.

Gracze wciąż mogą zobaczyć swoje postacie na ekranie ekwipunku, podczas jazdy, w lustrach i, bardzo okazjonalnie, w niektórych przerywnikach filmowych.

cyberpunk_2077_kamera_3

Zablokowanie widoku na trybie FPP twórcy tłumaczą chęcią osiągnięcia pełnej immersji. Rozgrywka jest też zaprojektowana w sposób, który nie współgrałby z kamerą zza pleców bohatera lub bohaterki.

Deweloperzy o tym nie wspomnieli, ale łatwo domyślić się też, że kamera TPP sprawiałaby kłopot w ciasnych pomieszczeniach i korytarzach, których w Night City jest całkiem sporo.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami