Cyberpunk 2077 - typy i rodzaje broni palnej: Power, Smart, Tech

Czym się różnią i jak używać.

Każda broń palna w Cyberpunk 2077 przynależy do jednej z trzech kategorii, które determinują sposób ich używania. Wszystkie rodzaje, a więc Power, Smart i Tech, opisujemy poniżej.

Zanim to jednak zrobimy, upewnij się, że wiesz, jak samemu sprawdzić typ broni w grze. Przynależność do kategorii zobaczysz na karcie broni, w opisie.

cyberpunk_2077_typy_broni_1

Bronie typu Power

Najbardziej „standardowe” wyposażenie w grze - te bronie wykorzystują znane nam dobrze naboje z prochem. Ich atutem są natomiast rykoszetujące pociski, odbijające się od powierzchni. Ułatwia to przykładowo trafienie wrogów kryjących się za osłoną.

cyberpunk_2077_typy_broni_2

Bronie typu Smart

Te pistolety i karabiny wystrzeliwują pociski automatycznie namierzające i trafiające oponentów - nawet jeśli są właśnie w ruchu lub za osłoną. Do skorzystania z samonaprowadzania wymagane jest jednak specjalne łącze Smart.

cyberpunk_2077_typy_broni_3

Bronie typu Tech

Wykorzystują potężną, elektromagnetyczną moc, by wystrzeliwać pociski z niespotykaną prędkością. Możesz strzelać z nich standardowym sposobem, albo ładując strzał poprzez przytrzymanie i puszczenie spustu. „Naładowane” pociski potrafią przebić się przez przeszkody, w tym ściany.

cyberpunk_2077_typy_broni_4

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami