Cyberpunk 2077 - tworzenie postaci: płeć i wygląd

Pierwsze kroki.

Tworząc postać w Cyberpunk 2077, na samym początku wybierzesz rodzaj ciała V oraz dostosujesz wygląd bohatera lub bohaterki. Wyglądu nie możesz już później zmienić, więc warto spędzić nad tym aspektem nieco więcej czasu.

Zamiast klasycznego podziału na płeć, w grze są dwa typy ciała. Wybierz ten, który ci pasuje, przy czym pamiętaj, że nie zmienisz już później postury czy umięśnienia V - w kontekście ciała będziesz mógł tylko wpłynąć na wygląd genitaliów oraz tatuaże czy kolor skóry.

cyberpunk_2077_plec_1

Następny krok to wygląd V. Na samym początku warto skorzystać z któregoś z predefiniowanych modeli (1), które są świetną bazą pod ewentualne zmiany. Ostatnia opcja po lewej to losowanie wyglądu (2).

cyberpunk_2077_plec_2

Z prawej strony ekranu znajdziesz liczne opcje personalizacji, w tym tonu głosu, typu i koloru skóry, fryzury, oczu, makijażu, zębów, tatuaży oraz okolic intymnych.

Zwróć uwagę, że niektóre opcje mają na środku specyficzną ikonę (3). Wybierz ją, aby otworzyć wygodne menu wyboru kolorów.

cyberpunk_2077_plec_3

Gdy skończysz już personalizację wyglądu, przejdziesz do menu, w którym wydasz punkty atrybutów.

Czy wygląd i płeć mają wpływ na grę?

Wygląd V nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę, natomiast wybrany typ ciała już tak. W zależności od podjętej decyzji, postacie będą zwracać się do V per „ona” lub „on”.

Dodatkowo, typ ciała wpływa na opcje romansowania. Niektóre postacie w Night City nie będą chciały wejść w relację z V ze względu na swoje preferencje.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami