Cyberpunk 2077 - Trzecia część nocy: mieszkanie Judy, wskazówki w braindensach

Tajemnicza netrunnerka.

Od razu po misji Bezład przeniesiesz się do nowego obszaru i zacznie się kolejne, krótkie zadanie. Stoisz na balkonie w budynku, w którym mieszka Judy. Porozmawiasz z Johnnym. Warto zasugerować, żeby dać przyjaciółkom trochę więcej czasu (1) - ale nawet z tym wyborem i tak praktycznie od razu wejdziesz do środka.

trzecia1

Wejdź do mieszkania i podejdź do Judy. Porozmawiaj z nią, a dowiesz się, że Evelyn coś przed wami ukrywała. Judy pójdzie do pokoju obok. Możesz usiąść na moment przy Evelyn, a potem idź do drugiego pokoju i siadaj na krześle (2).

trzecia2

Porozmawiasz z Judy i uruchomicie pierwszy braindance. Musisz w nim zeskanować monitory (3), a także ulotki na ziemi (4) oraz wreszcie tajemniczą netrunnerkę (5).

trzecia3

Możesz już wstać, ale możesz też obejrzeć drugi, opcjonalny materiał. W nim trzeba tylko przełączyć się na warstwę audio i zeskanować źródło dźwięku na dole schodów (6).

trzecia4

Tak czy inaczej, domyślisz się, że wskazówek trzeba szukać w dzielnicy Pacifica. Porozmawiaj z Judy w kuchni i opuść jej mieszkanie i blok, a misja się zakończy.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Na rozdrożach: Panam, zasadzka na Raffenów

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Bezład: czarne braindansy, uwolnij Evelyn

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami