Cyberpunk 2077 - sprzedawać czy rozmontowywać przedmioty: co jest lepsze

Taktyka dla różnych stylów gry.

Mnóstwo przedmiotów, które zbierzesz w Cyberpunk 2077, okaże się nieprzydatnych lub niewartych uwagi ze względu na statystyki. Staniesz wtedy przed wyborem między rozmontowywaniem a sprzedażą.

Na początek ważna uwaga: tak naprawdę jest jeszcze trzeci wybór, upuszczenie przedmiotu na ziemię. Jest on jednak całkowicie niepraktyczny, bo nie przynosi żadnych korzyści.

Co więc jest bardziej opłacalne, demontaż czy sprzedaż?

Jeśli nie inwestujesz punktów w atrybut Zdolności techniczne i nie chcesz skupiać się na tworzeniu przedmiotów, rozmontowywanie dużej ilości obiektów nie przyniesie ci zbyt dużych korzyści. Możesz więc w spokoju sprzedawać bronie czy ubrania, by szybko zarobić.

cyberpunk_2077_rozmontowanie_czy_sprzedaz_1

Warto jednak mieć na uwadze, że okazjonalne rozkładanie przedmiotów na części przyda się każdej postaci w Cyberpunk 2077. Z podstawowych składników pozyskanych z demontażu można przykładowo wytworzyć apteczki czy granaty. Warto więc co pewien czas rozmontować kilka broni czy innych przedmiotów.

Jeżeli zaś twoja postać jest urodzonym technikiem, a atrybut Zdolności techniczne są u V mocno rozwinięte, zdecydowanie powinieneś skupić się nie na sprzedaży, tylko rozkładaniu, które po wykupieniu odpowiednich atutów pozwoli ci tworzyć między innymi potężne bronie.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami