Cyberpunk 2077 - Prezent od T-Bug: darmowy hack

Ujawnienie interfejsów.

Po powrocie z misji Bilet wstępu otrzymasz krótkie zadanie poboczne od T-Bug. Polega przede wszystkim na dotarciu do celu i odebraniu prezentu - darmowego hacka. Przy okazji rozszerzysz wiedzę na temat cyberwszczepów i haków.

Udaj się do celu przy markecie Kabuki (1).

prezent1

Podjedź na miejsce lub użyj szybkiej podróży. Do netrunnerki dotrzesz kładką nad ulicą. By na nią wejść, przejdź w boczną uliczkę (2). Sklepik runnerki jest w budynku z czerwonymi neonami.

prezent2

W środku porozmawiaj z Yoko, powiedz, że przysyła cię T-Bug, a potem, że chcesz odebrać przygotowanego Demona (tak w grze nazywane są moce hakerskie). Otworzy się okno handlu, a po prawej stronie zobaczysz towary - darmowy hack oznaczony jest małą żółtą ikoną (3). Kup go (za zero dolarów) i wyjdź z menu sklepiku.

prezent3

Otwórz ekwipunek postaci i kliknij Cyberdeck (4). W nowym oknie zastąp jeden z wyposażonych hacków nowo nabytym Ujawnianiem interfejsu z pola ekwipunku po prawej.

prezent4

Wyjdź z menu i obróć się w lewo. Włącz tryb skanowania i zhakuj kamerę (5), wybierajć opcję Ujawniania interfejsu. To sprawi, że pojawi się żółta linia w powietrzu, która wskaże ci punkt dostępu na ścianie.

prezent5

Podłącz się do punktu dostępu i wykonaj proste hakowane, by zakończyć tę misję. Jeśli chcesz, możesz tu też kupić dodatkowe hacki na przyszłość.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Kobieta z La Manchy

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Delamain: Readmisja, szukanie samochodów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami