Cyberpunk 2077 - Pierwsza zasada Afterlife: spotkanie z Dexem

Poważna robota.

Gdy zakończy się misja Miasto snów, wracaj do Jackiego. Jest tam, gdzie go zostawiłeś - w saloniku Misty. Towarzysz powie ci, że Dexter DeShawn, jeden z fixerów (pośredników załatwiających roboty dla najemników), czeka na ciebie w swoim aucie.

Udaj się do oznaczonego celu, droga jest prosta, to kawałek do przejścia ulicą. Odbierzesz też telefon od fixerki Reginy, ale to teraz nieistotne. Idąc do Dexa natkniesz się 50 metrów przed jego autem na potyczkę gangu z policją (1) - możesz ją zignorować, albo pomóc policji, by zdobyć trochę doświadczenia, reputacji i przedmiotów z pokonanych wrogów.

pierwszazasaad1

Dotrzyj do limuzyny Dexa, a ochroniarz otworzy ci drzwi. Wsiadaj do środka (2). Teraz praktycznie cała misja zleci na rozmowie z DeShawnem. Warto podkreślić, że żadne wybory dialogowe nie wpływają tutaj na przyszłe wydarzenia - a najwyżej na nastawienie Dexa do ciebie.

pierwszazasaad2

Kiedy po rozmowie i zapoznaniu się ze zleceniem w końcu wysiądziesz z wozu, zadzwoni do ciebie Jackie. Porozmawiaj z nim o tym, co zaszło. My powiedzieliśmy mu, że zaczniemy od wizyty u gangu Maelstrom (3).

pierwszazasaad3r

Możesz też wybrać drugą opcję dialogową, nie ma to aż takiego znaczenia. Zawsze i tak możesz zrobić inną rzecz w pierwszej kolejności, niezależnie od tego, co powiesz Jackiemu. W każdym razie, możesz od razu przejść do kolejnej misji.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Bilet wstępu: bot i Maelstrom, jak uniknąć walki z gangiem

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Miasto snów: ripperdok Viktor

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami