Cyberpunk 2077 - pamięć cyberdecku: co to jest i jak zwiększyć

Częstsze używanie hacków.

Pamięć cyberdecku to zasób, którego używasz do hakowania maszyn i ludzi w Cyberpunk 2077. Poniżej tłumaczymy, jak działa pamięć oraz jak ją zwiększyć.

Najprościej powiedzieć, że pamięć cyberdecku jest tym dla hakerów, czym mana jest dla czarodziejów. Służy do używania konkretnych Hacków i odnawia się samoczynnie z czasem - kiedy jesteś poza walką.

Stan pamięci cyberdecku (1) widzisz, kiedy w trybie skanera patrzysz na dowolny obiekt lub przeciwnika możliwego do zhakowania. Liczba segmentów oznacza liczbę jednostek pamięci - właśnie tymi jednostkami „płacisz” za używanie wyposażonych Hacków (2). Niebieskie segmenty są dostępne, a puste z czerwonym obramowaniem zużyte - te zużyte wypełnią się samoczynnie, jeśli jesteś poza walką.

cyberpunk_2077_pamiec_1

Na powyższym przykładzie mamy więc łącznie 8 segmentów, przy czym aktualnie dostępne są 4.

Jak zwiększyć pamięć cyberdecku? Jest na to kilka sposobów:

  • Najszybszą metodą jest po prostu kupno nowego cyberdecku u ripperdoca. Zwróć uwagę na opis przedmiotu, który wskaże ci, jaką bazową pojemnością pamięci (3) dysponuje dany cyberdeck
cyberpunk_2077_pamiec_2

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami