Cyberpunk 2077 - Ostatnia taka robota: znajdź Sandrę Dorsett

Na ratunek porwanej.

Po misji wprowadzającej kolejne zadanie rozpoczynasz w podziemnym parkingu. Jackie zaproponuje, byś przeszedł samouczek - zrób to. W trakcie tutoriala gra dokładnie tłumaczy najważniejsze aspekty rozgrywki. Kolejne etapy samouczka zaczynasz podchodząc do bloków z nazwami trybów szkoleniowych i uruchamiając je (1).

ostatniataka1

Po szkoleniu wysiadaj z auta i podążaj za Jackiem. Dotrzecie do windy i wjedziecie na piętro mieszkalne. Idź dalej korytarzem za wspólnikiem i zhakuj drzwi, wybierając jedyną dostępną opcję hakowania (2).

ostatniataka2

Przejdźcie przez pierwsze pomieszczenie, a traficie do pokoju z martwą dziewczyną. Zbadaj ją (3), a potem podejdź do drzwi do kolejnego pomieszczenia. Otworzycie je i zobaczycie dwóch wrogów. Zakradnij się za plecy tego po prawej (4) i zlikwiduj go po chwycie.

ostatniataka3

Jackie zajmie się drugim wrogiem, a potem pójdzie dalej - idź za nim. Oczywiście po drodze zbieraj wszystkie przedmioty, nawet rupiecie. Można je potem sprzedać.

Jackie zaczai się na końcu korytarza. W pokoju obok jest już więcej wrogów (5). Pokonanie ich po cichu nie jest tu możliwe, więc po prostu dobrze wyceluj i zacznij walkę od strzału w głowę któregoś gangstera.

ostatniataka4

Chowaj się za osłonami i uważaj na ostrzał z ciężkiego karabinu z dalszego pokoju. Po walce musisz poczekać, aż T-Bug otworzy żelazne żaluzje (6). Powstałym przejściem przejdziesz prosto - i będziesz mógł zajść wroga od boku i postrzelić go przez okno (7). Odwrócisz jego uwagę, a Jackie go wykończy.

ostatniataka5

Podejdź do towarzysza i otwórz drzwi do łazienki. W wannie są dwa ciała. Sprawdź je (8), a potem podczas rozmowy z T-Bug podłącz się do interfejsu rannej. Wybory nie mają tutaj znaczenia.

ostatniataka6

Po rozmowie podnieś ranną Sandrę Dorsett i idź we wskazane miejsce na balkonie. Poczekaj, aż przylecą medycy z Trauma Team i połóż dziewczynę na noszach (9). Potem odsuń się do tyłu.

ostatniataka7

Po wszystkim możesz jeszcze przeszukać mieszkanie, ale masz już tylko wracać do garażu. Idź cały czas za Jackiem i wsiadaj do auta jako pasażer. Później, jadąc przez miasto, musisz jeszcze odeprzeć atak gangsterów, strzelając do nich (10) z auta.

ostatniataka8

Poradzicie sobie i pojedziecie dalej. Policja przepuści was przez blokadę, niezależnie od tego, co powiesz. Wysiądziesz w swoim bloku. Idź do windy, wjedź na poziom apartamentów i idź do mieszkania oznaczonego ikoną celu. W mieszkaniu możesz zajrzeć do skrytki (11), a potem idź spać (12).

ostatniataka9

Misja zakończy się, gdy położysz się do łóżka. Po przebudzeniu V otrzyma nowe zadanie.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Miasto snów: ripperdok Viktor

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Zawsze wiatr w oczy: przejazd przez granicę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami