Cyberpunk 2077 - Nieznane przyjemności: przesłuchanie Fingersa

Poszukiwania Evelyn.

Po misji Dom lalek możesz od razu zająć się kolejną misją z wątku o Evelyn. Zadzwoń do Judy, by poinformować ją o zdobytych informacjach, a następnie udaj się na ulicę Jig-Jig (1).

nieznane1

Na miejscu dotrzyj do alejki, w której jest klinika Fingersa. Możesz wejść do środka od bocznej uliczki (2) i wspiąć się na górę, ale możesz też po prostu porozmawiać z gangsterami przed wejściem - jeśli powiesz, że jesteś prostytutką, wpuszczą cię bez problemu. Jest też opcja walki z ochroniarzami lub zastraszenia ich przy odpowiednim poziomie siły.

nieznane2

Jakkolwiek wejdziesz do środka, musisz wejść do poczekalni na piętrze. Tam porozmawiasz z Judy, a po chwili będziesz musiał znaleźć sposób na ominięcie kolejki (jeśli nie chcesz zbyt długo czekać).

Usiądź obok dziewczyn (3) i zapłać im, albo przekonaj w inny sposób, by sobie poszły. Właściwie każda opcja da pożądany skutek. Alternatywą jest skorzystanie z okna znajdującego się w poczekalni. Możesz przez nie przejść i dostać się do gabinetu Fingersa.

nieznane3

Następnie musisz poczekać moment, aż pacjentka wyjdzie od Fingersa i sam będziesz mógł do niego wejść. Porozmawiaj z nim w pierwszym pomieszczeniu i wspomnij o Evelyn, a zaprowadzi was do biura obok.

Tam możesz zadać mu dowolną liczbę pytań. Możesz też od razu uderzyć go (4) i wyciągnąć informację siłą - przyniesie to taki sam skutek, jak cierpliwe znoszenie jego okropnych komentarzy, a przy okazji sprawisz satysfakcję Judy.

nieznane4

Gdy rozmowa z Fingersem dobiegnie końca, w jakikolwiek sposób, zakończy się też ta krótka misja. Jeśli go zraniłeś lub zabiłeś, to pozbawisz się dostępu do ripperdoca.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Bezład: czarne braindansy, uwolnij Evelyn

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Dom lalek: Chmury, szukaj Evelyn

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami