Cyberpunk 2077 - Miasto snów: ripperdok Viktor

Wizyta u doktora i wymiana wszczepów.

Gdy obudzisz się po misji Ostatnia taka robota, pora znów spotkać się z Jackiem. Sam do ciebie zadzwoni. Wyjdź z mieszkania i opuść megablok. Winda znajduje się naprzeciwko sklepu z bronią (1). Musisz po prostu zejść po schodach piętro niżej i przejść kawałek kortyarzem, by dotrzeć do windy.

miastosnow1

Zjedź na dół i idź w stronę ulicy, a zobaczyc Jackiego (2) przy budce z jedzeniem. Podejdź do niego, usiądź obok i porozmawiajcie. Dowiesz się czegoś na temat kolejnej roboty - ale wcześniej musisz zająć się swoją cybernetyką.

miastosnow2

Gdy Jackie zje, poczekaj moment na auto (3). Gdy podjedzie, wsiadaj za kierownicę. Jedź do celu wyznaczonego na minimapie w rogu i zaparkuj w oznaczonym miejscu na chodniku (4). Wysiadaj i idź za Jackiem.

miastosnow3

Ogólnie pamiętaj, że żółte kropki (5) na minimapie zawsze pokażą ci, gdzie iść - w każdej misji. Wytyczają konkretną ścieżkę biorąc pod uwagę różne podziemne przejścia czy mosty etc.

miastosnow4

Kiedy dotrzesz do doktora, Jackie zostanie ze swoją dziewczyną. Ty idź dalej. W gabinecie porozmawiasz z ripperdokiem Viktorem - twoim znajomym. Możesz wypytać go o Dexa (6), twojego przyszłego zleceniodawcę.

miastosnow5

Po rozmowie podejdź za Viktorem do fotela i usiądź, gdy cię poprosi. Rozmawiaj z nim dalej o czym chcesz. W końcu otworzy się menu wyboru wszczepów. Wybierzesz tylko dwa nowe - dostępne za darmo.

Wybierz slot oczu (7) i wybierz jedyny dostępny wszczep, by go zamontować.

miastosnow6

To samo zrób z rękami, też dostępny jest tylko jeden wszczep. Potem wyjdź z menu cybernetyki, by kontynuować rozmowę i zabieg. Gdy wszystko się skończy, Viktor powie ci, jak skanować otoczenie. Misja zakończy się jeszcze zanim opuścisz jego gabinet, by wrócić do Jackiego.

Uwaga: jeśli w tym momencie cel misji mówi ci, że masz porozmawiać z Viktorem, ale w dialogu nie ma żadnej znaczącej opcji, to znaczy, że nastąpił błąd gry. Dowiedz się, jak naprawić błąd z Viktorem.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Pierwsza zasada Afterlife: spotkanie z Dexem

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Ostatnia taka robota: znajdź Sandrę Dorsett

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami