Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Witamy w Ameryce, towarzyszu

Odnajdź kontener z autem.

Ten kontrakt znajdziesz w porcie Kabuki, w dzielnicy, w której jest też twój megablok, czyli w Watson. Udaj się na miejsce, by pojawił się opis zadania. Skontaktuje się też z tobą Regina.

witamywam1

Na miejscu zobaczysz, że brama jest dobrze obstawiona strażą. Możesz oczywiście po prostu postawić na walkę, ale wrogów jest tu sporo - my opisujemy przejście w taki sposób, by pozostać niezauważonym. Potrzeba tu nieco umiejętności hakowania.

Idź prosto obok śmietnika (1). Dotrzesz do kontenerów, przy których możesz wejść wyżej i przeskoczyć przez płot.

witamywam2

Teraz musisz oczywiście się skradać. Wychyl się tylko na moment po przejściu w lewo, by zhakować kamerę (2). Warto przy okazji też oznaczyć tutaj wrogów po użyciu haka wykrywania interfejsów.

witamywam3

Następnie trzymając się lewej strony lokacji, powoli podążaj do przodu. Będziesz musiał ogłuszyć jednego strażnika, ale nikt tego nie zauważy. Idąc dalej dotrzesz do końca płotu - trzeba skręcić w prawo. Uważaj tutaj na wrogów - jeden patroluje teren, drugi stoi po prawej, a na górze jest snajper.

witamywam5

Musisz jakoś ominąć wroga najbliżej - możesz na przykład użyć Restartu optyki, by na chwilę go oślepić. Dotrzesz do niebieskiego kontenera - to w nim jest auto. Musisz zajść samochód od tyłu, by przyczepić nadajnik (3).

witamywam6

Teraz pozostaje tylko opuścić teren misji niezauważonym. Najlepiej tą samą drogą.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Dług, zneutralizuj Blake'a

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Zlecenie na potwora, Jotaro

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami