Cyberpunk 2077 - kolory broni i przedmiotów, rzadkość

Kolory napisów i pasków.

Wszystkie elementy ekwipunku w Cyberpunk 2077 mają kolorowe oznaczenie, związane z ich rzadkością. Na tej stronie nauczysz się rozpoznawać wszystkie z nich i dowiesz się, jak zdobywać rzadsze i cenniejsze bronie.

Rzadkość przedmiotu możesz rozpoznać po kolorze paska z lewej strony ikony obiektu oraz kolorze jego nazwy.

cyberpunk_2077_rzadkosc_broni_1

Zwłoki pokonanych wrogów oraz skrzynki z przedmiotami są oznaczone ikoną sześcianu o kolorze odpowiadającym najrzadszemu przedmiotowi:

cyberpunk_2077_rzadkosc_broni_2

Oto wszystkie poziomy rzadkości i kolory:

  • Biały - powszechny
  • Zielony - niezwykły
  • Niebieski - rzadki
  • Fioletowy - bardzo rzadki
  • Pomarańczowy - legendarny

Istnieje jeszcze jedna, odrębna kategoria: przedmioty Ikoniczne. Nie jest to poziom rzadkości - możesz np. znaleźć rzadki przedmiot Ikoniczny. Obiekty Ikoniczne zazwyczaj różnią się wyglądem i działaniem od standardowych modeli.

Im wyższa rzadkość przedmiotu, tym lepsza jakość, statystyki oraz wartość sprzedaży. Rzadsze przedmioty mają też więcej slotów na modyfikacje.

Jeżeli nie widzisz wokół siebie zbyt wielu rzadkich przedmiotów, nie przejmuj się - coraz więcej cennego wyposażenia będzie pojawiać się w miarę twojego progresu w linii fabularnej, kiedy przeciwnicy staną się silniejsi.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami