Cyberpunk 2077 - DLC, dodatki, rozszerzenia

Ile, kiedy premiera.

Podstawowa przygoda w Cyberpunk 2077 to nie koniec - twórcy uzupełnią grę co najmniej kilkoma dodatkami, czyli DLC. Szczegóły poniżej.

Przede wszystkim wiadomo, że Cyberpunk 2077 otrzyma co najmniej tyle DLC, co Wiedźmin 3. Twórcy Dzikiego Gonu zaprojektowali dwa duże rozszerzenia fabularne (Serca z Kamienia oraz Krew i Wino), a także 16 mniejszych dodatków, uzupełniających grę o kilka nowych zadań, broni czy zbroi, a także przedmiotów kosmetycznych czy tryb Nowej Gry Plus.

cyberpunk_2077_dodatki

Jeżeli CD Projekt Red twierdzi, że plan dotyczący dodatków do Cyberpunk 2077 jest taki sam jak w przypadku Wiedźmina 3, to możemy się spodziewać trzech dużych rozszerzeń, które dodatkowo zwiększą czas gry, a ponadto drobnych pakietów kosmetycznych.

Pierwszy typ dodatku będzie oczywiście najprawdopodobniej płatny, ale wiadomo też, że CD Projekt Red chce sprezentować graczom również bezpłatne DLC.

Dopiero po wydaniu DLC, studio udostępni tryb wieloosobowy Cyberpunk 2077, który sam w sobie można traktować jako duży dodatek. Nie określono jeszcze jednak dat premier rozszerzeń.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami