Cyberpunk 2077 - Delamain: Readmisja, szukanie samochodów

Ile aut znaleźć.

Zaraz po misji Rekompensata możesz rozpocząć nowe zadanie związane z Delamainem. Jeśli je zaakceptujesz, do recepcji w biurze przyleci dron. Podejdź do niego i podążaj za nim (1) przez fabrykę.

readmisja1

Za dronem trafisz do biura głównego. Tam porozmawia z tobą główna osobowość Delamaina. Okaże się, że kilka samochodów firmy zerwało łączność i trzeba je odzyskać.

readmisja2

Zgódź się na pomoc, a w twoim dzienniku pojawi się lista samochodów, które musisz znaleźć. Kiedy podczas eksploracji będziesz w okolicy jakiegoś auta, Delamain sam się do ciebie odezwie i da ci znać.

Auta są też oznaczone na mapie (2). Wystarczy udać się w okolice celu, a podświetli się obszar poszukiwań. Kiedy znajdziesz samochód (3), musisz się do niego zbliżyć.

readmisja3

Już po znalezieniu pierwszego auta dowiesz się, że zagubione samochody to fragmenty osobowości Delamaina, które nie chcą do niego wracać. Kiedy odnajdziesz siedem takich taksówek, będziesz mógł wrócić do siedziby firmy.

Wkrótce uzupełnimy tę stronę o opis znalezienia każego samochodu.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: zlecenia Reginy

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Delamain: Rekompensata

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami