Cyberpunk 2077 - Cherchez la femme: braindance, gdzie jest Relic

Evelyn i Judy.

Po misji Bilet wstępu możesz ruszać do kolejnego głównego etapu. Musi być jednak po godzinie 18:00 - wtedy dopiero otwiera się bar Lizzie's, do którego masz dotrzeć. Jeśli jest wcześniej, zajmij się eksploracją lub po prostu przewiń czas.

Przed wejściem do lokalu (1) musisz porozmawiać z Mox. Radzimy podejść do sprawy uprzejmie, ale tak czy inaczej trafisz do środka. Idź korytarzem do głównej sali klubu.

cherchez1

Podejdź do baru (2) i usiądź, zacznij rozmowę z barmanem. Wybory dialogowe nie mają tu znaczenia, bo prędzej czy później Evelyn, której szukasz, sama się odnajdzie - cały czas stoi obok.

cherchez2

Porozmawiaj z nią o zleceniu, a zaprowadzi cię do bardziej cichego miejsca. Tam wypytaj ją o szczegóły pracy, którą macie dla niej wykonać z Jackiem. Rozmowa może trochę potrwać, ale wybory nie mają tu znaczenia - oczywiście jeśli będziesz miły, Evelyn bardziej cię polubi.

W końcu kobieta zaprowadzi cię do piwnicy, gdzie czeka Judy. To tutaj obejrzysz braindansy, czyli (mówiąc w skrócie) cudze wspomnienia niczym w zaawansowanym VR. Porozmawiaj z Judy, a gdy cię poprosi, usiądź w fotelu (3).

cherchez3

Najpierw Judy odpali wprowadzający, przygotowawczy braindance z napadem rabunkowym. Na początku obejrzysz całą scenkę, dopiero potem - po chwilowym szoku V - wrócicie do nagrania i włączysz tryb edycji (4). Możesz w nim poruszać kamerą w obrębie sceny, Judy nauczy cię też przewijać braindance niczym film i objaśni cały edytor.

cherchez4

Judy wszystko ci tłumaczy, więc po prostu doprowadź braindansowy samouczek do końca. Po jakimś czasie dziewczyna aktywuje drugi braindance, ten, w którym oczami - i zmysłami - Evelyn przeanalizujesz apartament Arasaki.

Na początku poczekaj, aż pojawi się zielona warstwa audio. Przełącz się na nią, gdy Yorinobu odchodzi na chwilę w lewo i podsłuchaj rozmowę (5).

cherchez5

Możesz też przeskanować kamery na suficie w salonie i zabezpieczenia przy wejściu, ale nie jest to konieczne. Twoim głównym celem będzie tutaj po chwili odnalezienie chipu Relic. Znajduje się on w rogu głównego pomieszczenia, w podzłodze (6). Będąc w warstwie termalnej przeskanuj to miejsce.

cherez6

Po wyjściu z braindansu, gdy wstaniesz i Evelyn cię odprowadzi, poprosi cię, byś zdradził Dexa. Najbezpieczniej wybrać tutaj opcję oznajmiającą, że się zastanowisz (7), choć nie ma to aż tak dużego znaczenia.

cherez7

Po rozmowie z Evelyn musisz jeszcze porozmawiać z Dexem, by zakończyć misję. Sam do ciebie zadzwoni. Aktywuje się nowa misja głównego wątku.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Skok na głęboką wodę: hotel, sterowanie Flatheadem

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Bilet wstępu: bot i Maelstrom, jak uniknąć walki z gangiem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami