Cyberpunk 2077 - Bezład: czarne braindansy, uwolnij Evelyn

Na ratunek.

Od razu po misji Nieznane przyjemności zaczniesz następną misję, w tym samym obszarze na ulicy Jig-Jig. Najpierw porozmawiaj z Judy, jeszcze przed wyjściem z kliniki Fingersa.

Kiedy zejdziecie na parter, nie ma znaczenia, na co się zdecydujesz. Musicie odnaleźć dilera braindansów z czarnego rynku. Nie musisz decydować się na przeszukiwanie sieci. Wyjdź z budynku i z alejki. Dilera znajdziesz nieco dalej, pod mostem (1).

bezlad1

Akurat rozmawia z klientem. Poczekaj, aż skończy i po prostu podejdź do niego, mówiąc, że chcesz kupić braindance. Powiedz, że zależy ci na towarze od Ćmy. Potem kup nagranie (2), a otworzy się okno handlu. Braindance kosztuje 1000 eurodolarów.

bezlad2

Z nagraniem wracaj do auta Judy. Porozmawiaj z nią i uruchomcie braidance. W nagraniu masz zeskanować trzy poszlaki. Pierwszą jest pudełko po pizzy (3) na szafce. Druga wskazówka to kombinezon (4) stojący obok człowieka obsługującego komputery. Ostatnia poszlaka to kubek (5).

bezlad3

Po zeskanowaniu i skomentowaniu wskazówek, ustalicie miejsce nagrywania braidansów. Od razu zgódź się pojechać tam z Judy. Możesz przewinąć podróż, by dostać się tam szybciej.

Na miejscu, gdy tylko wysiądziesz, wdrap się na piętro pierwszego budynku i skradając się przedostań się na sam koniec - czeka tam jeden strażnik (6). Cały czas siedzi, więc łatwo go zajść od tyłu. Upewnij się tylko, że jego ciało porzucisz przy biurku, a nie gdzieś obok (by nikt go nie zobaczył).

bezlad4

Z tego miejsca na spokojnie przyjrzyj się strażnikom przed fabryką. By wejść do środka po cichu, musisz dotrzeć do podnośnika (7). Jeśli na niego wejdziesz i uruchomisz, będziesz mógł przejść na dach i wejść do środka bez problemu drzwiami na górze (8).

bezlad5

By pozostać niewykrytym, w środku musisz po cichu pozbyć się jedynego strażnika (9) na górze, na kładkach pod sufitem. Potem będziesz mógł zeskoczyć na dół. Uważaj tylko na dwóch wrogów na dolnym poziomie - cały czas się skradaj.

bezlad6

Kiedy zejdziesz po schodach, dołączy do ciebie Judy (nie, nie wiemy jak się tam dostała, skoro nie zabiłeś wrogów przed fabryką). Idź przez drzwi dalej i prosto. Za kolejnymi drzwiami po prostu skradaj się do przodu, ignorując wrogów w pokoju po lewej stronie. Dopiero w kolejnym pomieszczeniu poczekaj moment, aż strażnicy się rozdzielą i pokonaj ich po kolei, zaczynając od tego po lewej (10). Użyj broni z tłumikiem, bo w przeciwnym razie wywołasz alarm. Jeśli nie chcesz, możesz zhakować optykę wroga i przekraść się za plecami drugiego.

bezlad7

Idź dalej, a natkniesz się na kolejnych wrogów. Tutaj Judy pomoże ci odwrócić ich uwagę - gdy wypuści parę z rur, możesz przekraść się szybko obok. Nawet jeśli cię zauważą, to pokonanie ich nie będzie się wiązało z alarmem w dalszych pomieszczeniach. Kiedy dotrzesz do drzwi oświetlonych na czerwono poczekaj chwilę na Judy i przejdź przez nie, skradając się.

Pokonaj wroga w kombinezonie (11) i przeszukaj salę, by zebrać loot, a potem idź do kolejnego pomieszczenia. Tam czeka trzech kolejnych wrogów - możesz już walczyć z nimi otwarcie. Potem przejdź dalej.

bezlad8

Dalej w małych pokojach przy korytarzu są jeszcze dwaj wrogowie, zajmij się nimi jak chcesz i wejdź do pokoju z czerwonym światłem (12). W tym pokoju obok łóżka (13) jest Evelyn. Podejdź do niej i wyciągnij kabel z jej głowy zanim minie czas odmierzany czerwonym paskiem.

bezlad9

Powiedz, że pora się wynosić i podnieś Evelyn. Wróć na korytarz i przejdź nim do końca, do windy. Misja się zakończy.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Trzecia część nocy: mieszkanie Judy, wskazówki w braindensach

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Nieznane przyjemności: przesłuchanie Fingersa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami