"Idź spać, Samuraju" - zabawny komunikat przy próbie włączenia Cyberpunk 2077 przed debiutem

Johnny Silverhand zaleca cierpliwość.

Od kilku dni gracze, którzy przedpremierowo zamówili cyfrową wersję Cyberpunk 2077, mogą pobierać pliki tytułu. Gra nie jest jednak jeszcze dostępna, a przy próbie uruchomienia produkcji na PC, użytkownik otrzymuje zabawny komunikat.

„Idź spać, samuraju. To jeszcze nie jest 10 grudnia!” - informuje plansza, nawiązująca do zwiastuna z targów E3 w 2019 roku. Z podpisu na ekranie wynika, że autorem zacytowanych słów jest Johnny Silverhand, w którego wciela się Keanu Reeves.

cyberpunk_2077_komunikat_zabawny
Komunikat przy próbie włączenia gry na GOG-u

Zdanie jest oczywiście parafrazą wypowiedzi bohatera ze wspomnianego trailera. Pod koniec materiału rockman i bojownik o wolność mówi: „Pobudka, Samuraju! Czas puścić to miasto z dymem!”.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia. Na konsolach dostęp do gry zostanie odblokowany o północy czasu polskiego, a na komputerach osobistych o 1:00 w nocy.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja - przewodnik po świecie gry; Cyberpunk 2077 - Recenzja - sprawdź naszą opinię, możesz również zobaczyć, jak grę oceniły media na świecie. Zachęcamy do objerzenia naszego gameplayu z komentarzem.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami