Cristiano Ronaldo jako cyberpunkowa postać w grze battle royale

Tytuł na urządzenia mobilne.

  • Cristiano Ronaldo pojawi się w grze mobilnej
  • Piłkarz wcieli się w cyberpunkową postać

Free Fire to wydana w 2017 roku na urządzeniach mobilnych darmowa gra typu battle royale. Twórcy projektu poinformowali, że wkrótce w tytule pojawi się postać, w którą wcieli się Cristiano Ronaldo.

Piłkarz Juventusu Turyn trafi do produkcji 19 grudnia w ramach wydarzenia Operation Chrono. Na potrzeby akcji autorzy przygotowali futurystyczny, wypełniony slumsami i „dystopijny świat z najbardziej zaawansowaną technologią”.

Ronaldo wcieli się w niejakiego Chrono - wyłaniającego się spośród panującego chaosu bohatera, który „staje się źródłem inspiracji dla wszystkich”. Oczywiście nie zabraknie możliwości pokierowania postacią słynnego sportowca.

cristiano_ronaldo_cyberpunk
Chrono - postać, w którą wciela się Ronaldo

Free Fire to produkcja typu battle royale - maksymalnie 50 użytkowników walczy na o przetrwanie na wyspie. Grę zaprojektowano z myślą o stosunkowo krótkich potyczkach: poszczególne bitwy trwają co najwyżej 10 minut.

Bezpłatny tytuł cieszy się bardzo dużą popularnością na Tajwanie i w Ameryce Łacińskiej. Niewykluczone, że celem nawiązanie współpracy z Ronaldo jest rozpowszechnienie pozycji w pozostałych regionach na świecie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami