Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Cent (Anglia)

Skrzynie z wyposażeniem w regionie Cent, gdzie szukać, jak zdobyć.

Wyposażenie wpływa w dużym stopniu na skuteczność postaci w Assassin's Creed Valhalla. Z tego też powodu, w niniejszym rozdziale prezentujemy miejsca, w których znajdziesz skrzynie z wyposażeniem w angielskim regionie Cent. Łącznie do zdobycia są tutaj trzy tego typu skarby.

Wyposażenie #1 - Rękawice łuskowe

Pierwsza z trzech skrzyń z wyposażeniem ukryta jest blisko centrum regionu Cent (1), wewnątrz osady Beamsfield. Dotarcie do skarbu nie jest trudne, gdyż ukryty jest on w jednym z domów (2) w zachodniej części lokacji.

423_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Problemem jest otworzenie skrzyni - do tego wymagane są aż dwa klucze. Pierwszy klucz (3) znajdziesz w zachodniej części osady. Pilnowany jest przez dość sporą grupę wrogów. Wybij ich i zbierz klucz (4) leżący na deskach.

424_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Po drugi klucz udaj się na południowy wschód od miejsca, w którym był poprzedni. Leżał będzie on w niewielkiej chacie (5). Wejdź do środka przez okno (6) by go zebrać.

425_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Wróć teraz do domu ze skrzynią, wdrap się po ścianie (7) na górę i wykorzystaj oba klucze do otwarcia skrzyni z wyposażeniem (8). Z jej wnętrza zbierzesz Rękawice łuskowe.

426_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Wyposażenie #2 - Zbroja łuskowa

Kolejny element wyposażenia z regionu Cent znajdziesz w mieście Canterbury (9), w południowo-wschodniej części mapy. Na miejscu musisz dotrzeć do katedry - do środka wejdziesz, na przykład, przez dziurę w ścianie (10) przy południowej ścianie budowli.

427_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Przejdź do północnej części budynku i wdrap się na górę po ścianie (11). Obróć się delikatnie w prawo i przestrzel z łuku rygiel na drzwiach (12).

428_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Zejdź teraz na dół z regału (13) z którego strzelałeś do drzwi, przejdź do kolejnej części pomieszczenia i wdrap się na wyższy poziom (14), by wylądować pod drugiej stronie drzwi, które przed momentem odblokowałeś.

429_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Biegnij przez korytarz i zejdź po schodach na dół, by dotrzeć do podłogi do zniszczenia (15). Ustaw kamerę do góry i strzel w mocowanie żyrandola (16).

430_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Spadnie on na ziemię, niszcząc element podłogi i odsłaniając skrzynię z wyposażeniem (17). Otwórz ją by zebrać Zbroję łuskową.

431_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Wyposażenie #3 - Nogawice łuskowe

Ostatni w tej części mapy element wyposażenia ukryty jest w południowo-wschodnim rogu Cent (18). Trafisz tam na obóz wroga (19), do którego dostać możesz się od strony portu.

432_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Zejdź ze skał na dół i wejdź w głąb jaskini, wybijając po drodze sporo przeciwników. Trafisz na kolejną podłogę do zniszczenia (20). Wykorzystaj jeden z pobliskich dzbanów z olejem (21) - na przykład tych stojących we wspomnianym porcie - by zniszczyć tę podłogę. Wskocz następnie do dziury i zbierz znajdujący się tam skarb - Nogawice łuskowe.

433_acvalhalla_wyposazenie_region_cent

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami