Assassin's Creed Valhalla - uczone księgi: Cent (Anglia)

Lokalizacja ksiąg umiejętności, jak zdobyć uczone księgi w Cent.

Uczone księgi to jedne z najbardziej wartościowych znajdziek w grze Assassin's Creed Valhalla, na które trafisz w niemalże każdej części mapy. Nie inaczej jest w przypadku Cent. W niniejszym rozdziale przedstawiamy gdzie szukać ksiąg z umiejętnościami w tym angielskim regionie.

Uczona księga #1 - Skok Walkirii

Pierwszej uczonej księgi szukaj w północno-zachodnim rogu Cent (1), tuz przy granicy z Lunden. Na miejscu znajdziesz Obóz bandytów w Lolingestone. Wejdź do środka zabudowań poprzez przejście (2) od strony północnej.

418

Twoim celem jest niewielkie pomieszczenie w północno-zachodniej części budynku. Tam, na podwyższeniu, znajdziesz stojak z uczoną księgą (3). Wdrap się na górę i ją zbierz, by nauczyć się zdolności Skok Walkirii - lub ulepszyć ją, jeśli nauczyłeś się jej już wcześniej.

419

Uczona księga #2 - Usypiający cierń

Druga i zarazem ostatnia w tej lokacji księga znajduje się w południowo-wschodnim rogu Cent (4), w tutejszym obozie wroga. Czeka cię bardzo długa wędrówka i przebicie się przez wielu wrogów.

420

Twoim celem jest niewielki budynek (5) w południowej części lokacji. By do niego wejść musisz wpierw zdobyć klucz. Ten ukryty jest na szczycie wieży (6) znajdującej się bezpośrednio za budynkiem.

421

Wdrap się na górę, zbierz klucz i wejdź do domu, by zebrać uczoną księgę (7) z umiejętnością Usypiający Cierń.

422

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie uczone księgi

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami