Tak wygląda tańczący Kratos. Kontrowersje wokół nowej postaci w Fortnite

Bóg wojny ma poczucie rytmu.

  • Kratos w Fortnite dzieli graczy
  • Jedni podchodzą do skórki z dystansem, inni nazywają ją hańbą
  • Sytuację skomentował twórca serii God of War

W ubiegłym tygodniu do grona licznych skinów w Fortnite dołączyła postać Kratosa z serii God of War. Internauci „bawią się” teraz bogiem wojny, publikując w sieci jego taneczne ruchy, czyli emotki. Nie wszystkim się to jednak podoba.

Emotki w Fortnite nie mają ograniczeń dotyczących skinów, co oznacza, że nawet bezwzględny zabójca bogów może popisać się swobodnymi ruchami i poczuciem rytmu:

Część osób podchodzi do gościnnego występu Kratosa z dystansem - gracze twierdzą wręcz, że kupują skina boga wojny tylko po to, by zobaczyć, jak wykonuje różne tańce. Inni uznają jednak sytuację za skandal i obawiają się, że młodsze pokolenie zapamięta spartańskiego wojownika jako „skórkę z Fortnite”. Oto kilka komentarzy opublikowanych pod powyższymi materiałami.

Jestem wściekły. Maszyna do zabijania bogów będzie umierać po postrzale z pistoletu. J***ć Epic Games”.

Biedny Kratos, niedługo dla dzieciaków będzie tylko gościem z Fortnite”.

To jest cholerna hańba. To smutne, że [Epic - red.] jest tak ekstremalnie zdesperowany, żeby podtrzymać na życiu Fortnite, że musieli sprowadzić Kratosa”.

Dlaczego? Kratos nie jest dla dzieci. To nie jest cholerny Smash [Super Smash Bros., seria bijatyk z postaciami z różnych gier - red.]”.

Do dyskusji postanowił nawet dołączyć David Jaffe. Twórca serii God of War cieszy się, że w Fortnite pojawiła się wersja Kratosa z najnowszej odsłony serii, a nie klasycznych części. Trudno jednak domyślić się, czy projektantowi bardziej podoba się nowy bóg wojny, czy po prostu wolałby nie widzieć swojego „dziecka” zachowującego się w tak nietypowy sposób.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami