Darmowe PES 2021 Lite dostępne na PC i konsolach

Ograniczona wersja.

  • Można już pobierać PES 2021 Lite
  • Wersja oferuje dostęp do myClub, Matchday i rozgrywki offline

Konami udostępniło dziś na PC, PS4 i Xbox One eFootball PES 2021 Lite - to darmowa, ograniczona wersja najnowszej odsłony piłkarskiej serii od japońskiego producenta.

Aby pobrać grę, skorzystaj z poniższych linków:

Wersja Lite oferuje dostęp do wszystkich funkcji trybu myClub, czyli odpowiedzi na Ultimate Team znanego z serii Fifa, w którym gromadzimy piłkarzy i trenujemy ich, by stworzyć drużynę marzeń.

Gracze mogą zdobyć nawet Ikoniczne wersje zawodników, które przypominają o kluczowych momentach w karierach byłych i obecnych gwiazd futbolu, odzwierciedlając nie tylko ich wygląd, ale też formę.

Do tego tryb PvP o nazwie Matchday, a także opcja rozgrywki przeciwko sztucznej inteligencji, w której kierujemy piłkarzami FC Barcelona, Bayernu Monachium, Juventusu, Manchasteru United i Arsenalu.

Przypomnijmy, że tegoroczna odsłona PES nie wprowadza zmian w rozgrywce, a jedynie „aktualizację sezonową”. Cena gry jest jednak obniżona.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami