Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Cent (Anglia)

Gdzie znaleźć przeklęte symbole w Cent, jak zniszczyć.

W większości regionów w Assassin's Creed Valhalla natrafisz na przeklęte symbole - obiekty, które trzeba zniszczyć, by przywrócić równowagę w danym miejscu. W przypadku angielskiego regionu Cent nie jest inaczej - a w tym rozdziale prezentujemy dokładną lokalizację i sposób zniszczenia wszystkich znajdujących się tam symboli.

Przeklęty symbol #1

Pierwszy obiekt tego typu znajdziesz w północno-wschodniej części Cent (1). Symbol którego szukasz znajduje się na szczycie drzewa (2), jednak nie będziesz w stanie dosięgnąć go stojąc na ziemi.

398

By się do niego dostać, musisz wykorzystać rozciągnięte pomiędzy słupami i drzewami liny. Wejdź na początek liny (3) i poruszaj się pomiędzy kolejnymi punktami.

399

Gdy dotrzesz do końca trasy (4) - którą łatwo rozpoznać po wbitych w słup strzałach - obróć kamerę w lewo. Na wprost znajdował będzie się przeklęty symbol (5). Strzel w niego z łuku, by go zniszczyć.

400

Przeklęty symbol #2

Drugiego symbolu szukaj w południowo-zachodniej (6) części regionu, na południe od Klasztoru Tonbridge. Tutaj także musisz odpowiednio ustawić postać, by dosięgnąć celu.

401

W tym celu podejdź od północy do drzewa, na którym znajduje się interesujący cię obiekt i wdrap się na szpiczasty kamień (7). Obróć teraz kamerę w lewo i strzel pomiędzy gałęzie, gdzie schowany jest symbol do zniszczenia (8).

402

Przeklęty symbol #3

Trzeci i przedostatni w tym regionie przeklęty symbol znajdziesz we wschodniej części mapy (9), na wschód od miasta Canterbury.

403

Twój cel (10) ukryty jest za palisadą, nie będziesz więc w stanie zniszczyć go przy pomocy łuku.

404

Zamiast tego zbierz pobliski dzban z olejem (11) i przerzuć go nad murem chroniącym symbol. Po kilku sekundach ulegnie on zniszczeniu.

Przeklęty symbol #4

Ostatni symbol ukryty jest na wschodnim krańcu regionu Cent (12).

405

Wskocz do wody i wdrap się na drewnianą kładkę (13). Z tego miejsca wyceluj w środek konstrukcji (14) na skałach. Przyceluj tak, by celownik zmienił zabarwienie na czerwono i oddaj strzał, a przeklęty symbol zostanie zniszczony.

406

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami