Assassin's Creed Valhalla - muchomor: Cent (Anglia)

Muchomor w regionie Cent, znalezienie grzybów, rozwiązanie zagadki.

Cent jest jednym z większych regionów w grze Assassin's Creed Valhalla, przez co do odnalezienia jest tutaj sporo przedmiotów do zebrania i zagadek do rozwiązania. Jedną z nich jest zagadka z muchomorem, co jest tematem niniejszego rozdziału.

By rozpocząć aktywność z muchomorem, udaj się do południowo-zachodniej części Cent (1), niedaleko Klasztoru Tonbridge. Grzyby (2) znajdziesz na środku niewielkiej polany. Zjedz je, by rozpocząć tę zagadkę.

388

Twoim celem jest przejście przez cztery bramy w odpowiedniej kolejności. Wchodząc po ścieżce na górę (3) poznasz kolejność bram do aktywacji, na podstawie tego, co znajduje się bezpośrednio przy nich. W tym wypadku są to: ryby, zwłoki, poroża i ptaki.

389

Rozpocznij więc od wejścia w bramę z rybami (4), która znajduje się na południowy wschód od miejsca rozpoczęcia zagadki.

390

Kolejną bramą jest ta, przy której płonie ogień (5) - znajdziesz ją na północ od miejsca rozpoczęcia zagadki.

391

Trzecią bramą jest ta, przy której znajdziesz poroże (6) - z dużej odległości przypominają one pnącza. Brama zlokalizowana jest na zachód.

392

Czwarta i zarazem ostatnia brama (7) to ta, wokół której latają ptaki. Udaj się na północny-wschód i przez nią przebiegnij, by zakończyć tę zagadkę.

393

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami