Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Cent (Anglia)

Skrzynie z ładunkiem w Cent, zdobywanie surowców i materiałów.

Jeśli szukasz materiałów do rozbudowy osady w Assassin's Creed Valhalla, to region Cent jest bardzo dobrym miejscem do ich zdobycia. W tej części angielskiej mapy możesz bowiem zdobyć aż 8 skrzyń z ładunkiem.

Uwaga - pamiętaj, że ładunki zdobędziesz wyłącznie podczas najazdów na klasztory wroga. By tego dokonać, zbliż się do wskazanych w tym rozdziale miejsc na mapie na okręcie swojej łodzi i wciśnij wyświetlony na ekranie przycisk.

Ładunek #1

Pierwszy ładunek - jak i trzy kolejne - znajdziesz w Klasztorze Raculf (1), w północnej części regionu Cent. By dostać się do tego skarbu, biegnij w górę od plaży, aż dotrzesz do umocnień - od tego miejsca odbij w prawo, do tunelu (2). Wewnątrz znajdziesz pierwszą skrzynię z ładunkiem.

410

Ładunek #2

Od miejsca, w którym był ładunek #1 odbij na zachód i wyjdź przez drzwi (3). Wbiegnij po schodach na górę, by dotrzeć do wnętrza kościoła. Wejdź do przejścia (4) przy zachodniej stronie, gdzie czeka na ciebie druga skrzynia.

411

Ładunek #3

Od miejsca z ładunkiem #2 udaj się na zachód. Przebiegnij przez kościół i odbij w przejście po lewej stronie (5). W niewielkim pomieszczeniu natrafisz na trzecią skrzynię z ładunkiem (6).

412

Ładunek #4

Wybiegnij na zewnątrz z kościoła w którym były dwa poprzednie ładunki i skieruj się na południowy zachód. Na końcu ścieżki będzie niewielki budynek (7). Wedrzyj się do środka i z sarkofagu zbierz czwarty i ostatni w tym klasztorze ładunek (8).

413

Ładunek #5

Piąty ładunek (a także trzy pozostałe) znajdziesz w Klasztorze Tonbridge (9), przy południowej granicy regionu Cent. Pierwsza skrzynia czeka na ciebie już na plaży, wewnątrz niewielkiego domu. Sforsuj drzwi (10) i otwórz sarkofag, by zebrać surowce.

414

Ładunek #6

Od miejsca z poprzednim ładunkiem udaj się na północny-wschód. Rozbij szybę (11) i wskocz do kościoła, gdzie czeka na ciebie szósta skrzynia (12) w tym regionie.

415

Ładunek #7

Skieruj się na południe od miejsca ładunku #6. Twoim kolejnym celem jest niewielki kościół (13) stojący przy drodze. Wyważ drzwi (14), wejdź do środka i zbierz surowce z sarkofagu.

416

Ładunek #8

By zdobyć ósmy i zarazem ostatni ładunek tego regionu, wyjdź z kościoła w którym był poprzedni skarb i udaj się na południe, do klasztoru. Wyważ jego frontowe drzwi (15), wybij obstawę i otwórz ostatni sarkofag (16), by zdobyć resztę surowców.

417

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami