CoD: Black Ops Cold War i Warzone wkrótce z mnóstwem nowości

Mapy, tryby, operatorzy i nie tylko.

  • Start pierwszego sezonu nowego Call of Duty opóźniono do 16 grudnia
  • Gra wraz z darmowym Warzone otrzyma nowe mapy, tryby i inne elementy

Activision i studio Treyarch ujawnili szczegóły na temat pierwszego sezonu Call of Duty: Black Ops Cold War. Start wydarzenia, w trakcie którego gra zostanie połączona z darmowym Warzone, jednak przesunięto - z 10 na 16 grudnia.

Twórcy podkreślają, że w ramach akcji wymienione produkcje otrzymają „bezprecedensową ilość darmowej zawartości”. Deweloperzy tłumaczą, że potrzebują kilku dodatkowych dni na dopracowanie wszystkich elementów - stąd opóźnienie.

Aktualizacja wprowadzi do Warzone ponad 30 podstawowych broni z Black Ops Cold War. Do tego zupełnie nowa mapa (prawdopodobnie ujawniona niedawno przez internautów Rebirth Island), niesprecyzowany bliżej tryb rozgrywki i odświeżona walka w gułagu.

cod_black_ops_cold_war_operatorzy
Twórcy twierdzą, że to największy pakiet darmowych nowości w historii Black Ops

W planach są również elementy dla płatnej odsłony cyklu. Do gry trafią kolejne lokacje, wśród których znajdzie się odnowiona wersja Raid - osadzonej na terenie luksusowego osiedla Hollywood areny z Black Ops 2 do zmagań 6 na 6.

Ponadto pojawią się „nowe i ulubione przez fanów” warianty do rozgrywek 6 na 6, znana z wcześniejszych części cyklu opcja Gunfight, która przeznaczona jest do rywalizacji 2 na 2, a także kolejna duża mapa do trybu Fireteam.

Nie zabraknie darmowych broni do zgromadzenia, dodatkowych modułów z zombie, sezonowych wyzwań i sezonowego systemu prestiżu z maksymalnie tysiącem poziomów do zdobycia. Poza tym zarówno Black Ops Cold War, jak i Warzone wzbogacą się o kolejnych operatorów (postacie) i nagrody odblokowywane w ramach przepustki Battle Pass.

Bardziej szczegółowe informacje o nowościach twórcy ujawnią wkrótce. Natomiast 8 grudnia, czyli przed startem pierwszego sezonu, ukaże się aktualizacja, która do Call of Duty: Black Ops Cold War zaimplementuje poprawki w rozgrywce.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami