Nieoficjalnie: Prace nad Elden Ring dobiegają końca

Chwalmy słońce.

  • Nowa gra From Software jest już niemal gotowa
  • Nieoficjalne informacje od znanego fanom serii Souls YouTubera i streamera

Elden Ring jest już niemal gotowe - powiedział Lance McDonald podczas jednej ze swoich transmisji na żywo. McDonald zajmuje się na swoich kanałach między innymi odzyskiwaniem wyciętej zawartości z gier studia From Software i utrzymuje kontakty ze współpracownikami studia.

- Wygląda na to, że teraz nad grą współpracują osoby, które zawsze są sprowadzane, gdy prace są już niemal ukończone - oznajmił streamer. - Jak pewnie wiecie, jest kilku pracowników, przy których „węszę”, by dowiadywać się co robią, o czym mówią.

- Jeden z nich powiedział mi dziś coś... Biorąc pod uwagę to, nad czym ta osoba pracuje, pomyślałem, że gra musi być już praktycznie gotowa. Cały czas nie wiem jednak, czy pokażą ją na The Game Awards.

Elden Ring zostało zapowiedziane na E3 2019. O grze wiadomo niewiele. Potwierdzono, że uniwersum gry współtworzył George R.R. Martin. Podobno From Software zaoferuje nam eksplorację otwartego świata.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami