FIFA 21 - gracze zgłaszają problemy z upgradem do wersji PS5

EA wie o usterce.

  • Nabywcy FIFA 21 zgłaszają problemy z uzyskaniem upgrade'u do edycji PS5
  • Kłopoty pojawiają się też w przypadku Madden NFL 21
  • Electronic Arts pracuje nad rozwiązaniem błędu

Wczoraj ukazała się FIFA 21 w wersji dostosowanej do nowych konsol. Niektórzy gracze mają jednak problem z uzyskaniem darmowego upgrade'u na PS5. Nad rozwiązaniem kłopotów pracuje już EA.

Na platformach Sony ulepszona edycja gry na PlayStation 5 powinna automatycznie pojawić się w bibliotece danego użytkownika. U części osób produkcja jednak nie jest dostępna, o czym informują między innymi w mediach społecznościowych.

„Wiemy, że u niektórych graczy jest problem z wersją PS5. Pracujemy nad rozwiązaniem usterki. Dziękujemy za waszą cierpliwość i zrozumienie” - napisali przedstawiciele EA na Twitterze pomocy technicznej firmy.

Warto zaznaczyć, że z podobnym kłopotem zmagają się również nabywcy Maden NFL 21, które także powinno oferować darmowy upgrade do wersji na nowe konsole. W tym przypadku ulepszenia do edycji PlayStation 5 nie mogą zdobyć gracze spoza Ameryki Północnej.

Wymienione gry sportowe od Electronic Arts gwarantują bezpłatną aktualizację do wydania na PS5 i Xbox Series X/S w ramach Dual Entitlement - autorskiej inicjatywy wydawcy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami