Cyberpunk 2077 otrzymał już pierwszą aktualizację - o wielkości ponad 43 GB

W planach jest jeszcze jedna.

  • CD Projekt Red opublikowało pierwszą aktualizację Cyberpunk 2077
  • W dniu premiery pojawi się jednak jeszcze jedna

Gracze, którzy weszli już w posiadanie Cyberpunk 2077, informują, że przed uruchomieniem gry muszą pobrać dużą aktualizację. Przedstawiciel CD Projekt Red wyjaśnia jednak, że w dniu premiery tytułu pojawi się jeszcze jedna.

Internauta o pseudonimie DreamcastGuy opublikował na Twitterze fotografię z komunikatem o konieczności ściągnięcia pierwszego patcha. W sumie łączna wielkość plików wynosi 43,5 GB.

Okazuje się jednak, że nie jest to aktualizacja, którą twórcy przygotowali na premierę. W komentarzu do wspomnianego zdjęcia Fabian Mario Döhla ze studia CD Projekt Red stwierdził, że w planach jest jeszcze jedna, ale na razie nie wiadomo, ile zajmie i co dokładnie poprawi.

Wczoraj ujawniono, kiedy rozpocznie się tak zwany pre-load, czyli możliwość wstępnego pobrania cyfrowej wersji gry. Na konsolach Xbox tytuł można już ściągać, na PC od 7 grudnia, a na platformach PlayStation od 8 grudnia.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja - przewodnik po świecie gry; Cyberpunk 2077 - Recenzja - sprawdź naszą opinię, możesz również zobaczyć, jak grę oceniły media na świecie. Zachęcamy do objerzenia naszego gameplayu z komentarzem.

Reklama

Skocz do komentarzy (17)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (17)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami