Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Sciropescire (Anglia)

Skrzynie z ładunkami, surowce w Sciropescire.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz lokalizację i sposób zdobycia wszystkich skrzyń z ładunkami, które ukryte zostały w Sciropescire, jednym z angielskich regionów. Do odnalezienia czekają dwa takie ładunki.

Uwaga - jak w przypadku wszystkich ładunków, te możesz zdobyć wyłącznie podczas najazdu. By go rozpocząć, podpłyń swoim okrętem w pobliże danego klasztoru i wciśnij wyświetlony na ekranie przycisk.

Ładunek #1 i #2

By zdobyć tutejsze ładunki, udaj się do Opactwa Wenlocan (1), na wschód od centrum regionu Sciropescire. Z brzegu, na którym rozpoczniesz najazd, skieruj się w górę osady. Na końcu drogi znajdziesz dom (2) - wejdź do niego wyważając frontowe drzwi.

372

Wejdź do środka pomieszczenia, gdzie ukryte są oba ładunki - jeden (3) przy północnej ścianie, drugi (4) zaś przy południowej. Zbierz je by zdobyć surowce i jednocześnie zakończyć ten najazd.

373

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami