Kratos z God of War trafi do Fortnite

Aktualizacja: A także Master Chief z Halo?

  • Kratos trafi do Fortnite
  • Nie podano konkretnej daty

Aktualizacja: Internauci dotarli do informacji, z których wynika, że w Fortnite pojawi się nie tylko Kratos, ale również elementy z serii Halo.

Opublikowane w mediach społecznościowych grafiki - odkryte najprawdopodobniej w plikach sieciowej strzelanki - przedstawiają broń, statek powietrzny i Master Chiefa, czyli głównego bohatera serii rozwijanej przez Microsoft.

Biorąc pod uwagę obrazki z Kratosem, niewykluczone, że Fortnite otrzyma treści charakterystyczne dla danej platformy sprzętowej. Wówczas na konsolach Sony produkcja zaoferowałaby elementy z God of War, a na urządzeniach Xbox z Halo.

Oryginalna wiadomość: Bohater God of War z konsol PlayStation trafi do Fortnite - ujawnił użytkownik Hypex na Twitterze, publikując screen promocyjny, który przedwcześnie wyciekł do sieci.

Konkretnie mamy do czynienia z Kratosem w wersji z najnowszej odsłony cyklu, która ukazała się w 2018 roku na PS4.

Oficjalny profil PlayStation także opublikował teaser związany z Kratosem. Narrator wspomina o wojowniku, który w napadzie szału gołymi rękami wyeliminował panteon bogów - opis raczej nie pozostawia wątpliwości, o kogo chodzi.

Znane postacie - na przykład Thanos czy Wolverine - trafiające do Fortnite dysponują specjalnymi umiejętnościami i często nie są zwykłą skórką, którą można wyposażyć. Nie wiadomo jednak, czy Kratos zostanie wprowadzony w podobnej formie, czy też wyłącznie jako skin bez dodatkowych talentów.

To pierwsza postać z wysokobudżetowej gry wideo, która trafia do battle royale od Epic Games. Do tej pory twórcy stawiali przede wszystkim na bohaterów filmów czy komiksów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami