FIFA 21 - ulepszona grafika na next-genowych gameplayach

I inne zmiany.

  • W sieci pojawiły się nagrania z FIFA 21 na nowej generacji konsolowej
  • To pierwsze spojrzenie na odświeżoną grę w akcji

Ulepszona wersja FIFA 21 oficjalnie zadebiutuje na PS5 i Xbox Series X/S 4 grudnia, ale większość graczy, którzy nabyli grę na poprzedniej generacji konsol, może już pobrać darmową aktualizację. W sieci pojawiły się zapisy rozgrywki.

MattHDGamer prezentuje nie tylko mecz - w tym nowy typ kamery, EA Sports Gamecam - ale też twarze zawodników z bliska. Zbliżenia pokazujące możliwości graficzne next-genowej Fify 21 zaczynają się w 3:39. Zmiany widać szczególnie w sposobie odbijania się światła od skóry oraz zaroście i fryzurach. Dłuższe włosy, np. Alissona (4:14) poruszają się adekwatnie do ruchu piłkarza.

W 0:50 możemy przyjrzeć się nowemu filmowi wprowadzającemu, a w 12:05 ulepszonej celebracji po golu - tych elementów zabrakło w wersji na poprzednią generację.

FIFA 21 na PS5 i Xbox Series X/S to również inne zmiany - kompresja powietrza w piłce, widoczne mięśnie zawodników, bardziej zaawansowane animacje oraz inne elementy. O wszystkich napisaliśmy w naszych wrażeniach z pokazu FIFA 21 na nowe konsole.

W sieci są też inne gameplaye z next-genowej Fify. Kilka z nich umieszczamy poniżej:

Na koniec przypomnijmy, że usprawnienia omijają wersję PC. EA twierdzi, że większość graczy nie ma odpowiedniego sprzętu, by sprostać wymaganiom.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami