Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Sciropescire (Anglia)

Kartki niesione wiatrem w Sciropescire, gdzie i jak zdobyć.

W trakcie przemierzania regionu Sciropescire w Assassin's Creed Valhalla natrafisz na wiele znajdziek i aktywności dodatkowych. Jedną z nich są kartki niesione wiatrem. W tym rozdziale prezentujemy ich dokładną lokalizację i sposób zdobycia.

Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza kartka niesiona wiatrem znajduje się w zachodniej części Sciropescire (1). Trafisz na nią po wdrapaniu się na ruiny zabudowań - kartka (2) lewitować będzie przy jednej ze ścian.

347

Podczas pościgu czeka cię sporo wspinania się po murach i drzewach, jednak nie musisz zanadto się spieszyć - nawet jeśli nie trafisz na jakiś element, bez problemu dobiegniesz do kartki nim zniknie. Za zebranie jej otrzymasz projekt tatuażu - Znaki auki (ramiona).

Kartka niesiona wiatrem #2

Druga i zarazem ostatnia w tej lokacji kartka ukryta jest w mieście Quatford (3), we wschodniej części regionu Sciropescire. Kartka (4) czekać będzie na ciebie na rusztowaniu dostawionym do jednego z domów w północno-wschodniej części miasta.

348

Trasa pościgu jest dość zagmatwana, możesz jednak kompletnie ją zignorować i udać się od razu do celu. Kartka zakończy swoją trasę na dachu sklepu (5). Zebranie jej pozwoli ci zdobyć projekt tatuażu - Hjarta (głowa).

349

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami