Twórcy Halo Infinite odpowiadają sfrustrowanym graczom i proszą o cierpliwość

To dobrze, że fani są źli?

  • 343 Industries twierdzi, że rozumie graczy zawiedzionych Halo Infinite
  • Studio podkreśla, że zmaga się z dużymi problemami i prosi o wyrozumiałość

Halo Infinite boryka się z istotnymi problemami, które wywołują frustrację części fanów serii - premierę przełożono bez podania nowej daty debiutu, ze studia 343 Industries odeszli ważni deweloperzy, a w opinii wielu osób produkcja nie wygląda najlepiej. Do wątpliwości miłośników marki odniósł się Brian Jarrard, odpowiedzialny za kontakt ze społecznością.

„Jako duży fan wielu projektów (gier, filmów, seriali czy muzyki), w stu procentach rozumiem i doceniam pasję, którą wykazuje się społeczność Halo. Rozumiem też frustrację, kiedy coś nie idzie po waszej myśli lub wrażenie, że was oszukano lub nikt was nie słucha” - napisał Jarrard na Twitterze.

Deweloper twierdzi, że jest szczęśliwy, mogąc pracować nad marką tak dużą i znaczącą jak Halo - z czym wiąże się też oddana rzesza fanów. „Nie jest to łatwe, ale wolę, żeby ludzi obchodziła [nasza praca - red.], lub nawet żeby byli wściekli, niż żeby mieli ją gdzieś. Dziękuję wam”.

Brian Jarrard podkreśla, że praca nad Halo Infinite nie należała do łatwych, a szczególnie w 2020 roku była niezwykle wymagająca. Przedstawiciel 343 Industries prosi o cierpliwość i zrozumienie, a także zapewnia, że zespół chce stworzyć najlepsze Halo, na jakie go stać.

Jeszcze niedawno studio 343 Industries obiecywało przekazanie ważnych informacji o Halo Infinite już „wkrótce”.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami